ПРО НАС

Код ЄДРПОУ 31733636
Інформація про договір з НСЗУ №0000-Е05М-М00 від 16.01.2019

Міська лікарня № 1 – лікувально-діагностичний заклад, який надає амбулаторно-поліклінічну та спеціалізовану (стоматологічну) стаціонарну допомогу.

Міська лікарня №1 надає весь спектр кваліфікованої консультативно-діагностичної та лікувальної амбулаторної медичної допомоги населенню Основ’янського району.

Структура поліклініки ГБ №1:

  • Терапевтичне відділення;
  • Стоматологічний кабінет;
  • Хірургічний кабінет;
  • Неврологічний кабінет;
  • Отоларингологічний кабінет;
  • Офтальмологічний кабінет;
  • Ендокринологічний кабінет.

Кардіологічний кабінет;
Гастроентерологічний кабінет;
Дермато-венерологічний кабінет;
Інфекційний кабінет;
Клініко-діагностична лабораторія;
Рентгенологічне відділення;
Фізіотерапевтичне відділення;
Жіноча консультація;
Урологічний кабінет.

У поліклініці працює два денних стаціонари — терапевтичне відділення та ЛОР відділення, в яких надається терапевтична, а також хірургічна медична допомога щодо ЛОР-захворювань пацієнтам у рамках денного перебування.

Стаціонар лікарні – стоматологічне відділення.

Стоматологічне відділення спеціалізується на щелепно-лицьовій хірургії.

Наявність сучасного обладнання дозволяє використовувати нові технології та матеріали для широкого спектру стоматологічних послуг.

У стоматологічних кабінетах відділення виконується естетична реставрація зубів із використанням сертифікованих реставраційних матеріалів провідних світових виробників.

Широко використовується комп’ютерна рентгенодіагностика визначення широкого спектра стоматологічних захворювань.

Лікарі відділення на високому рівні справляються із найскладнішими клінічними ситуаціями – як гострими, так і плановими.

Відділення надає всі види хірургічної стоматологічної допомоги із застосуванням сучасних технологій. Проводиться ефективне лікування пародонтозу хірургічним методом, лікування травм із застосуванням металоостеосинтезу, виконуються клаптеві операції та ін.

Відділення має кваліфіковану анестезіологічну бригаду та матеріальну базу для проведення загального наркозу під час оперативних втручань.
У відділенні проводиться лікування дорослих та дітей під наркозом з подальшим наглядом та спеціалізованим доглядом черговим персоналом.

Городская больница № 1