Skip to main content

Відгуки

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
Поля, відмічені зірочкою, обов'язкові для заповнення.
Ваша адреса e-mail опубліковуватися не буде.
З міркувань безпеки ми запишемо IP-адресу 3.235.60.197.
Ваш запис в гостьовій книзі може бути показан не відразу, а тільки після попередньої перевірки адміністрацією сайту.
Ми залишаємо за собою право редагувати, видаляти або не публікувати записи в гостьовій книзі.
6 записів
Ирина Ирина написав 25 Березня 2021 року в 11:10
Головному лікарю КПН «Міська лікарня №1» Харківської міської Ради Новікову С.О. Колективна петиція Шановний Сергій Олександрович, багато років ми обслуговуємось у поліклініці за адресою: вул. Сохора, 5-А, головним лікарем якої Ви є. Напротязі багатьох років у поліклініці надавалася кваліфікована медична допомога, а колектив був доброзичливим до людей. За останній час ситуація почала мінятися у бік погіршення. Перестав працювати рентген-кабінет, що досить незручно. На забір крові, який зараз проводиться у маніпуляційному кабінеті на І поверсі, призначили Черняєву І.Ю., яка веде себе непрофесійно: лається та грубо відповідає людям, прийом веде дуже повільно. На тому тижні наша сусідка була обурена такою поведінкою Вашої підлеглої і ходила до Вашого заступника (скаржилась на її грубу поведінку в усній формі). На цьому тижні ми дізнались, що в поліклініці починають звільнятися висококваліфіковані медичні працівники, яких ми знаємо багато років і яким довіряємо (маємо на увазі акушерку жіночої консультації Шершньову Л.І.). Коли ми підійшли за роз’ясненнями до зав. жіночої консультації Новікової І.В., то з’ясувалося, що вона уже не є зав. жіночої консультації. Новікова І.В. завжди була лицем жіночої консультації, врівноважена, інтелігентна, кваліфікована лікар. Просимо Вас як головного лікаря докласти всіх зусиль, щоб зберегти мед. колектив поліклініки і зберегти рівень надання мед.допомоги на належному рівні. Також хочемо виразити щиру подяку тим медичним робітникам, які працюють і лікують нас напротязі багатьох цих років. Подяка лікарям-терапевтам Давидовій В.Ю., Гуржий І.В., Губіной Я.М., Малаховій Л.І., Кайлінцеву О.В. Лікарям жіночої консультації та лікарям УЗД Новіковій І.В., Калінцевій В.О., Фелонюк О.А., лікарю-хірургу Ніколаєву Є.А., лікарю-невропатологу Галуцькій Л.М., медсестрі маніпуляційного кабінету Сахно Л.М., медсестрі терапевтичного відділення Худяковій Л.А., акушерці жіночої консультації Шешньовій Л.І. (Любов Іванівна! Не залишайте нас!). Лор-лікарю Поліщук М.Б., лікарям-офтальмологам, стоматологам, співробітникам лабораторії та реєстратури. Шановний Сергій Олександрович! Маємо надію, що Ви нас почуєте і ми і далі будемо лікуватися у цій поліклініці, а не шукати інший мед.заклад. Після того як (облає така медсестра як Черняєва І.Ю.).
Наталья Наталья написав 03 Березня 2021 року в 10:16
Были с папой сегодня, 03.03.2021 г., в больнице у невропатолога с 305 кабинета.Пришли мы по записи електронной к терапевту, тот выписал електронное направление к врачу невропатологу.Пришли мы к кабинету и стали ждать, так как прием с 9-00 по средам, а мы пришли минут за 20.На опоздание на рабочее место в районе 5-10 минут я не обращаю даже внимание.Но вот мы были первые и тут перед нами начинают лезть в кабинет я так понимаю "по блату". благо вышел человек быстро. Мы заходим, а нам говорят что Ничего о електронных номерках не ведают, это не запись на прием и вообще они принимают по записи на определенное время и на определенный день. Естественно меня это крайне возмутило.Сделав так сказать ОДОЛЖЕНИЕ нас все таки берут на прием. У моего папы приступы случаются и он потом ничего не помнит что было до этого и после, вызов скорой естественно тоже не помнит и что было. Толком рассказать о своих приступах тоже не может. Я хотела рассказать о произошедшем и поговорить на счет лечения и что надо делать. Но эта дама начинает меня попросту игнорировать и общаться со мной через медсетру. Не корректно и по хамски себя ведет. Не могла объяснить какое точно лечение назначает. Прошу принять меры к сотруднику и сообщить о результатах в установленное время. Иначе следующая жалоба будет уже в Министерство если ответа не будет.
Елена Елена написав 02 Листопада 2020 року в 07:32
Здравствуйте,по врачам хожу редко лишь когда уже придавит ,и вот так и получилось,заболели почки и недомогание,и пришлось обратиться к ,,заботящимся,,о нашем здоровье людям.вообщем так чтоб было вкратце. 2 ноября с ночи дождь , холодно! Пришла в лабораторию, имела неосторожность прийти немного раньше,дождь! повторяюсь ветер! а людей не пускают даже в коридор! Дверь открыта ,но мы все стоим обдуваемые и ловящие новые ОРЗ.
Владимир. Владимир. написав 15 Жовтня 2020 року в 12:25
Записался на прием к врачу Малаховой на видеоконсультацию. Но врач на связь не вышла.В итоге на сайте Helsi появилось сообщение , что визит окончен.
Галина Галина написав 16 Липня 2020 року в 15:33
Була на прийомі у окуліста Сіладі Н.В., лікар назначила ліки, які швидко справились з моєю проблемою.
Виктория Виктория написав 16 Липня 2020 року в 11:58
Сегодня была на приеме у врача эндоскописта Ефимец Людмилы Николаевны.Доктор знает свое дело,процедура прошла спокойно и хорошо , аппаратура вся новая что не мало важно!Приемом осталась довольна!